Služby

Nabízíme ekonomické, daňové a účetní služby

I Vy můžete rozšířit řady našich spokojených zákazníků. Ohlídáme za Vás většinu účetní a daňové legislativy, zajistíme konzultace s našimi účetními nebo daňovými poradci. Budeme v rámci a rozsahu Vašeho pověření zajišťovat komunikaci s finančními úřady, správou sociálního, zdravotního i důchodového pojištění. Všechny účetní výstupy obdržíte vždy v předem dohodnutých termínech v elektronické (PDF) nebo listinné formě. Zajistíme prostory pro pracovníky kontrol – většina kontrol probíhá v našich firemních prostorech a nijak nenaruší chod Vašeho podniku. Pokud si to budete přát, ohlídáme i obsah Vaší datové schránky.
Zpracujeme statistické výkazy a podklady pro banky a pojišťovny, budete-li žádat o půjčku či úvěr. Z daňového a účetního hlediska posoudíme Vaše smlouvy – nejlépe ještě před jejich uzavřením. Zveřejníme příslušné účetní výstupy ve Sbírce listin příslušného soudu.
Zajistíme technické řešení EET včetně servisu, poradenství, získání i instalace certifikátu i zaškolení obsluhy.
ZEIS – Zaručeně Efektivní Informační Systém pro vaše podnikání. Komplexní nástroj pro vedení provozu podniku – zajistíme instalaci, provoz, údržbu, poradenství.